U opuštenijoj atmosferi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Urasta mi nokat u meso

5 posters

Go down

Urasta mi nokat u meso Empty Urasta mi nokat u meso

Postaj by Gost uto sij 06 2009, 07:47

Eto, na palcu na nozi mi urasta nokat u meso i ne znam vise sto da radim. Cula sam da su ljudi isli vaditi nokat pa im je isto urastalo. Zanima me ima li tko slicna iskustva i je li se to uspjelo rijesiti. Nosim iskljucivo udobno obucu, stikle 1 u dvije godine.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Urasta mi nokat u meso Empty Re: Urasta mi nokat u meso

Postaj by Snjeza uto sij 06 2009, 11:12

Ja sam znala imat par puta, al samo sa jedne strane nokta, obično bi to sama rješila dok bi rezala nokte, jednostavno ak se nije napravila zanoktica koja urasta, već urasta sam nokat probaš odrazat normalno nokat od suprotne strane prema zaraslom dijelu - obično uspije :nezna:
Najgore je ak se upali, onda to boli, ma to mi je najgora bol , čula sam da neki idu na hitnu to rješavat, a mene strah da mi netko prčka po tome :nezna: uspjela sam tih 2-3 puta to sama rješit, dezinficirala okolo pa nekak iščačkala faint
Snjeza
Snjeza
Admin

Lokacija : selendra

[Vrh] Go down

Urasta mi nokat u meso Empty Re: Urasta mi nokat u meso

Postaj by Gost uto sij 06 2009, 11:56

Ma ja ih rezem na ravno, nije se upalilo ni inficiralo, ali me sad bas onako bollucka, ne daj Boze da idem take obuc :snjegov:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Urasta mi nokat u meso Empty Re: Urasta mi nokat u meso

Postaj by Gost uto sij 06 2009, 14:18

A jesi razmišljala o tome da odeš na pedikuru u neki bolji salon, provjereni, pa da ti to riješe, odeš par puta dok se taj nokat sredi? Ja bi tako napravila prije nego se upali crvena lampica pa bude kasno za sve osim za Hitnu ili bolnicu, ajme meni.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Urasta mi nokat u meso Empty Re: Urasta mi nokat u meso

Postaj by bobac sri sij 07 2009, 06:42

joj Dodoli :console: čula sam da to jako boli !!
Ja znam ljude koji su operacijom to riješavali i dobro Guljka kaže pokušaj prvo sa pedikurom :to1:
bobac
bobac
Moderator

Lokacija : Slavonijo u srcu te nosim ......
Goat

[Vrh] Go down

Urasta mi nokat u meso Empty Re: Urasta mi nokat u meso

Postaj by Gost pet sij 09 2009, 21:06

hvala drage moje, morat ću se raspita tko je dobar u tome!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Urasta mi nokat u meso Empty Re: Urasta mi nokat u meso

Postaj by ciara pet sij 09 2009, 21:16

moj susjed ti hoda , ima 30 godina i jadnik svake godine s istim noktom na palcu na nozi

a kaže da boli ali ove godine je čak i auto vozio sa zamotanom nogom
ciara
ciara
Admin

Lokacija : zagorje moje zeleno !
Goat

[Vrh] Go down

Urasta mi nokat u meso Empty Re: Urasta mi nokat u meso

Postaj by vila matovilka ned sij 18 2009, 13:45

ja to imam redovno - kad uraste u pedikera ona izvadi i tako u krug.
Cekam lito jer kad sam u japankama nema problema.
Problem je kad si u zatvorenoj cipeli onda ti ona pritisce sa strane, nokat raste, spoji se sa zanokticom i urasta. boli.
Ne pada mi na pamet ic na kirurgiju jer su mi jednoj frendici ostetili zivacv i sad ima plavi nokat -niakd prosao.
Ja sma bila davno - rekli mi da se tu nema sta radit i da idem doma. sad placam pedikera :whatever:
vila matovilka
vila matovilka
"meni je mDea idol"

Lokacija : ...you never know...
Snake

[Vrh] Go down

Urasta mi nokat u meso Empty Re: Urasta mi nokat u meso

Postaj by Gost sri sij 21 2009, 10:03

ja ga dala čupati.dobiš anesteziju u prst i lijepo ti izvade dio nokta koji urasta skupa s korijenom. par dana boli da vidiš zvijezde,ali više nemam problema!ako te nešto zanima,slobodno pitaj! e da imaš nekoliko šavova,svaki dan premotaš u ambulanti ili sama ako znaš! prst mi je jedno vrijeme čudno izgledao.sad je ok! :hii:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Urasta mi nokat u meso Empty Re: Urasta mi nokat u meso

Postaj by vila matovilka sri sij 21 2009, 10:03

di si isla to sredit?
jel treba donit nekakve dijagnoze?
vila matovilka
vila matovilka
"meni je mDea idol"

Lokacija : ...you never know...
Snake

[Vrh] Go down

Urasta mi nokat u meso Empty Re: Urasta mi nokat u meso

Postaj by Gost sri sij 21 2009, 17:19

išla sam dr.opće prakse,dao mi je uputnicu i išla sam kirurgu u zabok. ništa se nisam naručivala,došla sam tamo,izula se pokazala,dr, je rekao to ćemo išćupati,išla u sobu do,tamo su bila 2 dr, i sestra, oprali,stavili jod pa anesteziju,nije baš ugodno,pričekaju da utrne, onda izrežu dio.zašiju i deš doma.prst izgleda užasno,premata se svaki dan,na kraju vade šavove i to jr to! ja sam odmah poslije operacije popila jaku tanb.protiv bolova tako da je malo ublažila nakon što je anest.prestala! par dana jako boli,bar je mene...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Urasta mi nokat u meso Empty Re: Urasta mi nokat u meso

Postaj by plava sub oľu 07 2009, 10:00

Eto mene sa zakašnjenjem...kad vidiš da ti urasta lijepo ga lagano odozdola nadiži prema gore. možeš rašpicom ili škaricama . Kad izraste izvan kože onda ga lijepo odreži kao i na rukama iznad mesa-prsta i nikako ne sa strane-znači nokat reži što ravnije i s vremenom če ti prestati urastati. Tako reži sve nokte na nogama i rukama-znači ravno nikako ne rezati sa strane. Rađe rašpaj... Ja sam tako rješila probleme za stalno.....
plava
plava
Pivopija
Pivopija

Lokacija : malo tu i malo tamo
Tiger

[Vrh] Go down

Urasta mi nokat u meso Empty Re: Urasta mi nokat u meso

Postaj by Gost sub oľu 07 2009, 10:07

potpisujem plavu.i ja sam tako to rješila

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Urasta mi nokat u meso Empty Re: Urasta mi nokat u meso

Postaj by plava sub oľu 07 2009, 10:32

I još nešto, ako se upali i zagnoji. Špricati Octeniseptom i nadizati nokat svejedno i probati istisnuti gnoj. Može se i namazati Garamicin kremom..Ne nositi usku obuću dok to ne prođe
plava
plava
Pivopija
Pivopija

Lokacija : malo tu i malo tamo
Tiger

[Vrh] Go down

Urasta mi nokat u meso Empty Re: Urasta mi nokat u meso

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.