U opuštenijoj atmosferi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

uređenje stana - interijer, exterijer

+5
ciara
IvanaMama
maja3
ana-marija
vila matovilka
9 posters

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by vila matovilka sri srp 16 2008, 13:32

Meni je ova tema vjecito izvor radosti.
Svako malo prebacujem namjestaj i uredujem kucu.
Nadam se vasim savjetima i idejama...
i da ce nekome pomoci (npr. MArin kad digne svoju trokatnicu ;))

Dakle imam dugi tamni hodnik - sto staviti na dnu hodnika?
svijece ne moze, akvarij ne moze - pretamno.
Gdje staviti vjesalicu za zimske jakne?
kako urediti kupatilo?
a kuhinju?
dakle radi se o preuredenju vec postojeceg stana.
Tema bi dakle bila - kako bi vi.
Evo slike:
kuhinja uređenje stana - interijer, exterijer Palainke uređenje stana - interijer, exterijer Tjesto
hodnik ali na drugu stranu uređenje stana - interijer, exterijer IMG_8297
a ja bi nesto poput ove kuhinje uređenje stana - interijer, exterijer Stakloukuhinji
ovo su slike koje smaimala n aphoto bucketu. Slikat cu posebno pa cete vidit.
vila matovilka
vila matovilka
"meni je mDea idol"

Lokacija : ...you never know...
Snake

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by ana-marija sri srp 16 2008, 13:36

ti mislis tocno pitati - kako bi mi preuredile kuhinju, hodnik itd.?
jer je to pitanje?

kaj se tice toga, vjerujem da uz postojeci dobar ducan mozes fantasticno iz uz ne previse novaca preurediti stan...
IKEA, koje nazalost nema kod nas je fantasticna...

jedan od prvih stvari koje napravis u dugom, mracnom hodniku je da ga obojis u bijelo...
za dalje, daj mi vremena da ti nadem koju fotku! naughty

ja bih, osobno sve tamno drvo pofarbala u bijelo...kuhinju je jednostavno jer mozes samo promjeniti vrata, tj. ili pofarbati ili nalijepiti samolijepljive tapete koje mozes naci i koje mogu imati fantastican designe...

stolice mozes osvjeziti tako da kupis materijal i da sjedala zamjenis sa novom tkaninom :)
to je smao neka od ideja, koje ne kostaju previse, a naprave pravo osvjezenje u domu...


Zadnja promjena: ana-marija; sri srp 16 2008, 13:42; ukupno mijenjano 1 put.
ana-marija
ana-marija
Moderator

Lokacija : na aerodromu...
Buffalo

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by vila matovilka sri srp 16 2008, 13:38

E tako - dam vam sliku i onda mi vi kazete sta bi vi tu i kako napravile. Pa ja skupim ideje i napravim... stan iz snova.
I da - boje zidova ne diram. Hodnik je bež - boja pijeska i uklapa se kao takav u cijeli stan. Vazna mi je jako funkcionalnost i da ne bude prenatrpano. U hodniku desno od Kate sam imala okruglu vjesalicu za jakete i jucer je razmontirala - gusila mi je prostor. I di sad s jaketama?

kuhinja vise ne izgleda ovako - unutar su bijele plohe, izvana crvene.
vila matovilka
vila matovilka
"meni je mDea idol"

Lokacija : ...you never know...
Snake

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by ana-marija sri srp 16 2008, 13:48

trebaju nam malo bolje slicice Mrdi...
hm, da, ali kako je hodnik bez, a imas ovo staklo zuto na vratima mislim da je to sve skupa previse zuto, a ne osvjezavajuce :nezna:
ja to profesionalno...vidim da dugo niste uredivali kucu, i d aje popularno retro izgled 80 naughty
moram znati koliko ti je dug hodnik, i kako izgleda, ovako pricam napamet :)
nisam ziher da bi jakne/vjesalice bile uopce dobre ovako u hodniku, kad je tako uski...moze samo stolic za cipele, iznad kojeg mozes staviti veliko ogledalo koje ce povecati hodnik, trebala bi imati i neko svjetlo...
u, svakom slucaju ja bih tu preporucila daleko vise nego samo farbanje itd.

:nezna: vidis, bolje da ne krenem sa idejama naughty
ana-marija
ana-marija
Moderator

Lokacija : na aerodromu...
Buffalo

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by ana-marija sri srp 16 2008, 13:49

hodnik, tj. ta vrata su koma - promjeni staklo, ne zuto!!! pofarbaj vrata i zamjeni kvaku :) drugim rijecim akupi nova vrata :nezna:
kakve ti ej boje strop u hodniku? ak je bez pofarbaj u bijelo i nasred hodnika stavi neki lijep luster - moze biti onaj papirnati...
uglavnom, neka svjetlo bude jace i toplo...na ormaric sa cipelama stavis neku vazicu sa cvjecem da ofriska prostor...


Zadnja promjena: ana-marija; sri srp 16 2008, 14:00; ukupno mijenjano 1 put.
ana-marija
ana-marija
Moderator

Lokacija : na aerodromu...
Buffalo

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by vila matovilka sri srp 16 2008, 13:58

alko
za početak. Ja sam tila odmah s macom u uredenje stana kad smo se useljavali :tuča:
mm bas i ne da , svekru ne smim ni spomenit. Ovo je bog bogova kakoje bilo prije. Tapeti na zidovima, plave pločice na podu, stari viseci lusteri, itd. itd.
a ja sam tu unjela dasak sebe i napravila :strijela:
no posto ja uvik po necem ceprkam, malo po malo nesto sredim, prebojam, mm-u se svidi i tako mojom zaslugom skidanja tapeta s azida i jetrva oboji svoj stan u bojama, i lani i svekrov stan (poskida ona njemu tapete - ja s e u to ne bi dirala) i oboji stan. :cool:
onda sam ja zaljepila crvene tapete na vratnice kuhinje, jetrva me zatim pozov eu izbor plocica i kuhinja za njen novi stan.
Pločice u cijelom stanu (modre!! affraid ) prekrili laminatom - i svi ostase paf kako ej sad lijepo i niej vise tepison od do zida.
a ja cvitam.
I sad - polako ali sigurno doslo vrijeme da uredim stan kako ja hocu!
no, stvar je u tome sto nam je ostao stari namjestaj, jedino nasa spavaca bila skroz prazna. i napokon je mm uzeo plazmu i sad moramo minjat regal jer tv ne stane u onu rupu od regala :triplići:
slikat cu posebno sve pa stavim a i nacrtam tlocrt pa d vidite.
vila matovilka
vila matovilka
"meni je mDea idol"

Lokacija : ...you never know...
Snake

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by ana-marija sri srp 16 2008, 14:02

ako ikako mozete, ofriskajte si stan sa novim, manje glomaznim namjestajem...pa, lagano komad po komad... :)

sve se da napraviti...i, svakako ne ovako taman namjestaj :zbunjen:
pogotovo ne u prostor koji nije odlicno osvjeljen :)

moze, samo ti fotkaj, ja mogu to lagano jedno po jedno sa idejama, OK?
ana-marija
ana-marija
Moderator

Lokacija : na aerodromu...
Buffalo

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by maja3 sri srp 16 2008, 14:06

Ja bi možda u narančasto - to sam negdje vidjela i igledalo je super. S zakaj ne akvarij - sa tropskim ribicama
maja3
maja3
pohotnica

Lokacija : Zagreb
Dog

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by ana-marija sri srp 16 2008, 14:11

mmm, ta ideja je odlicna, ali da npr. akvarij bude sa dvije strane zide naughty
ana-marija
ana-marija
Moderator

Lokacija : na aerodromu...
Buffalo

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by maja3 sri srp 16 2008, 14:16

E da tak sam si ja bila zamislila da mi ogromni akvarij na neki način odvoji dnevnu od blagavaone - a i po feng shui-u je dobro
maja3
maja3
pohotnica

Lokacija : Zagreb
Dog

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by IvanaMama čet srp 17 2008, 13:41

Eh sad ja jedva čekan da moj stan bude gotov da vam mogu stavit slikice,upravo sam tražila link kakva je kužina ali je nemogu nač,aj potrudit ču se pa da vidite kakvu sam uzela jer sam baš zadovoljna ali napa me najviše veseli!!
IvanaMama
IvanaMama
Admin

Lokacija : ...svugdi di me oči nevide....

https://ivana.forumakers.com

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by IvanaMama čet srp 17 2008, 13:48

Evo ovo je moja kuhinja samo je ovo crno sa visokim sjajom!!
http://www.aran.hr/ponuda.php?p=1&s=4&z=15

Ovo mi je regal i stolić,a kauč je kožni crne boje,ovde ga nema da ga vidite!!
http://www.aran.hr/ponuda.php?p=2&s=8&z=107
IvanaMama
IvanaMama
Admin

Lokacija : ...svugdi di me oči nevide....

https://ivana.forumakers.com

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by vila matovilka čet srp 17 2008, 14:31

ivana zasto sve u crno?
vila matovilka
vila matovilka
"meni je mDea idol"

Lokacija : ...you never know...
Snake

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by ana-marija čet srp 17 2008, 15:19

MIvana - cool, znas li da kad smo morali napraviti kolaz sa svim materijalima za dnevni boravak, ja sam izabrala crno-bijelo-crvenu kombinaciju...ludo je izgledalo...puno koze, stakla, dlaka i ravnih povrsina...mmmmmmmm, znam da je ziri bio odusevljen... naughty
ana-marija
ana-marija
Moderator

Lokacija : na aerodromu...
Buffalo

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by IvanaMama čet srp 17 2008, 15:36

Vilo,pa neznam valjda jer je prostor prevelik a i podovi su svjetli i zidovi bili a tu kombinaciju volim!Sad mi treba još neka za razbijanje i mislim da če to bit crvena kao šta je A-M rekla i meni se to sviđa a mislim da je to najbitnije!
Jebi ga,bit če malo koma za održavat ali potrudit ču se!!
IvanaMama
IvanaMama
Admin

Lokacija : ...svugdi di me oči nevide....

https://ivana.forumakers.com

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by ana-marija čet srp 17 2008, 15:41

samo pazi na to koliko crvene stavis...
crvena je boja agresivna, tj. ukoliko ste ili muzek temperamnetni bolje ne stavljati crvenu boju naughty jer cete biti ljuti...

no, crvena je dobra boja za blagovaonu - znaci, crvena je boja koja otvara apetit, zato ako pogledate malo po ducanu primjetit cete da je dosta ambalaze crveno, ili ima crveno :mrgreen:
ana-marija
ana-marija
Moderator

Lokacija : na aerodromu...
Buffalo

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by ciara čet srp 17 2008, 15:46

ivana meni se ovo sviđa!

ja sam odlučila crno bijelo crvenu kombinaciju i već imam sve u glavi!
ali tri zida dnevne sobe će biti bjela samo onaj na kom+jem će biti kutna crna sa bjelim jastucima taj zid će biti crveni.
crni stolić na bilejom tepihu
ciara
ciara
Admin

Lokacija : zagorje moje zeleno !
Goat

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by IvanaMama čet srp 17 2008, 15:46

Ma toga me i strah,mislila sam nešto diskretno,tipa dva crvane kušina na kauču,jednu malu vazicu.......
IvanaMama
IvanaMama
Admin

Lokacija : ...svugdi di me oči nevide....

https://ivana.forumakers.com

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by IvanaMama čet srp 17 2008, 15:48

Ja neču nikakve tepihe stavljat u dnevnom jer uz ovo moje dvoje hahara to bi tribalo stalno čistit i sad sam sve tepihe izbacila iz kuče!
IvanaMama
IvanaMama
Admin

Lokacija : ...svugdi di me oči nevide....

https://ivana.forumakers.com

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by ana-marija čet srp 17 2008, 15:54

odlicna ideja, samo neke detalje, ali ne previse...
mozes staviti tepih crni, tipa ovoga ispod stolica... ne smeta za kikace...
zapravo, kako zelis... :nezna: ima prekrasnih i dobre kvalitete crno-bijelih...zasto ne?
ana-marija
ana-marija
Moderator

Lokacija : na aerodromu...
Buffalo

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by IvanaMama čet srp 17 2008, 16:03

Ma ja ima ideju da stavljam na police sve po tri boje,crnu,crvenu i bilu ali tipa tri male zdjelice i sl. sve je diskretno!
Ma tapete inače nevolim,nisam baš za to a i Marko mi je alergičan pa otkad sam to otkrila sve se nekako ježim od tih tapeta i pliša!
IvanaMama
IvanaMama
Admin

Lokacija : ...svugdi di me oči nevide....

https://ivana.forumakers.com

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by ciara čet srp 17 2008, 16:06

ciara
ciara
Admin

Lokacija : zagorje moje zeleno !
Goat

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by ciara čet srp 17 2008, 16:10

inače ovaj mi se za sada najviše sviđa
uređenje stana - interijer, exterijer 815128
ciara
ciara
Admin

Lokacija : zagorje moje zeleno !
Goat

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by ana-marija čet srp 17 2008, 17:47

MIvana - ma, sve supac...inace, sad je popularno staviti tapetu na jedan dio zida, npr. na glavni dio zida...
odlicno izgleda :)
Ciara - da, tako sam ja nekako mislila...eh,s ad sve zavisi od prostora jer mozda je bolje izabrati neki koji nije ravnih linija...
ana-marija
ana-marija
Moderator

Lokacija : na aerodromu...
Buffalo

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by IvanaMama pet srp 18 2008, 07:40

Ciara super su tapeti,izgleda odlično!!
Vidit ču kako če bit kad stavim sav namještaj na mjesto!
IvanaMama
IvanaMama
Admin

Lokacija : ...svugdi di me oči nevide....

https://ivana.forumakers.com

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by ana-marija pet srp 18 2008, 10:09

Mrdi - ja cekam fotke???? da ti mogu dati, ako zelis savjet?!
ana-marija
ana-marija
Moderator

Lokacija : na aerodromu...
Buffalo

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by ciara pon kol 11 2008, 20:08

evo par tepiha i nisu uopće skupi
http://www.emmezeta.hr/dekoracija/?page=4

evo i posteljine
http://www.emmezeta.hr/dekoracija/?page=6

i emin tobogan, spada u ineterijer jer je u spavaćoj sobi. sad joj je premali ali sonny je zadovoljan
uređenje stana - interijer, exterijer 1b3baf96e887dd77ddcfcf9c3005323d_category_small
ciara
ciara
Admin

Lokacija : zagorje moje zeleno !
Goat

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by vila matovilka pon kol 11 2008, 20:45

ana - ma nisam zaboravila nego sredujem pa da poslikam. A to kod mene trajeeeeee.
i da nacrtala ja otprilike sto hocu a mm :wait: :(
:whatever:
vila matovilka
vila matovilka
"meni je mDea idol"

Lokacija : ...you never know...
Snake

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by Gost sri kol 20 2008, 21:27

MamaIvana jako mi se sviđa tvoja kuhinja i boravak
super mi je ta kombinacija boja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by Gost uto ruj 23 2008, 10:29

Bruna 3 je napisao/la:MamaIvana jako mi se sviđa tvoja kuhinja i boravak
super mi je ta kombinacija boja

I meni se sviđa.
Inače mi stavljamo nove pločice u kuhinju. Kuhinja je bezvezna bijela, stara 100 godina, zidne pločice su bože sačuvaj - isto bijele obične i sada u tom svemu ružnome želim da podne pločice zablistaju i budu baš ono nešto za vidjet i reći: wow kak super. Htjela bih da uopće ne moram ništa novo kupovati, nego da te pločice budu tak dobre, da kad ih vidiš, ništa drugo ne vidiš.
Imate li kakva iskustva s takvim pločicama?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.