U opuštenijoj atmosferi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

uređenje stana - interijer, exterijer

+5
ciara
IvanaMama
maja3
ana-marija
vila matovilka
9 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by IvanaMama uto ruj 23 2008, 11:30

Hmm filipovamama neznam baš jeli to moguče :mišljenje: stavi crvene pa če svima smo one upadat u oko :ko ja?:
IvanaMama
IvanaMama
Admin

Lokacija : ...svugdi di me oči nevide....

https://ivana.forumakers.com

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by vila matovilka uto ruj 23 2008, 12:11

fm - koje su ti boje zidovi? koje boje namjestaj ako ej vezano za blagavaonu?
vila matovilka
vila matovilka
"meni je mDea idol"

Lokacija : ...you never know...
Snake

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by Gost uto ruj 23 2008, 16:55

Nije vezano za ništa. Samo je za sebe i sve je bijelo (ali ne lijepo nego seljačko). I zidovi i frižider i perilica i sve. Jedino je strop žut. Možda ću staviti neke žute, ali posebno skupe da poprave dojam. Ili crvene, ali to bi bilo malo previše za tu kuhinju. Ili neke jadne da se bolje uklope.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by vila matovilka uto ruj 23 2008, 19:23

stavi morsko plave/spricane
vila matovilka
vila matovilka
"meni je mDea idol"

Lokacija : ...you never know...
Snake

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by Gost čet lis 02 2008, 06:29

Kupili pločice i u ponedjeljak ih dostavljaju skupa sa svim ostalim čudima. Pojma nemam na kraju koje sam kupila. Birala sam ih, birala, promišljala, a koje sam na kraju uzela ne znam. Vidjet ću u ponedjeljak. Ili su bijele špricane ili svjetlo narančaste ili žute. Plave ću u WC.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by ciara čet lis 02 2008, 18:22

ajmo s tavanskim idejama.
sve mi je na normalnoj visini , bar bi trebalo biti čekajte da završe pa poslikam.
sobe će imati krovne prozore (one kučice) znači nisu normalne visine :zbunjen:
i kupaona nam je takva ostali je sve otvoreno i normalno , kuhinje mi se sviđaju od emmemzete, kaže mm da mogu odabrati kuhinju do 15 000 kn pa neznam dal bi ju dakla raditi ili ne.
sudoper ide ispod prozora to znam lol021
ciara
ciara
Admin

Lokacija : zagorje moje zeleno !
Goat

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by bobac čet lis 02 2008, 19:18

Ciara ja imam sudoper pod prozorom :to1:
bobac
bobac
Moderator

Lokacija : Slavonijo u srcu te nosim ......
Goat

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by mDEA pet lis 03 2008, 06:59

ciara mi smo isto napravili stan u tavanskom prostoru tj. dizali kat u visokom potkrovlju. imamo samo jedan krovni prozor. nije mi sve na istoj visini, u dnevnoj je najmanja visina 1,5 m, a svi drugi zidovi su viši čak i do 1,90m u kuhinji.
kuhinju sam radila po mjeri i koštala me 14.000 kn.
poslikat ću ti svoje prostorije pa ćeš vidjeti.
mDEA
mDEA
carica

Lokacija : ispod refinerije
Tiger

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by vila matovilka pet lis 03 2008, 07:54

ocemo slicice :wait:
vila matovilka
vila matovilka
"meni je mDea idol"

Lokacija : ...you never know...
Snake

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by mDEA pet lis 03 2008, 08:38

popodne vilo
mDEA
mDEA
carica

Lokacija : ispod refinerije
Tiger

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by mDEA pet lis 03 2008, 09:04

https://2img.net/h/i532.photobucket.com/albums/ee323/sisak1974/P1010126.jpg

evo dnevne sobe, to je najniži dio u kući. naravno nije dovršeno, moram dati raditi niski element za tv i to će ići


Zadnja promjena: mDEA; pet lis 03 2008, 09:06; ukupno mijenjano 1 put.
mDEA
mDEA
carica

Lokacija : ispod refinerije
Tiger

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by vila matovilka pet lis 03 2008, 09:05

lijepo vam je, a uredno..... :to1:
vila matovilka
vila matovilka
"meni je mDea idol"

Lokacija : ...you never know...
Snake

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by mDEA pet lis 03 2008, 09:09

hvala vilo, trudim se
mDEA
mDEA
carica

Lokacija : ispod refinerije
Tiger

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by mDEA pet lis 03 2008, 09:13

https://2img.net/h/i532.photobucket.com/albums/ee323/sisak1974/P1010124.jpg

a ovo je radna soba iliti multimedijalna, kak ju ja zovem
mDEA
mDEA
carica

Lokacija : ispod refinerije
Tiger

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by ciara pet lis 03 2008, 09:46

mDEA baš mi e sviđa, a jesi i uredna ti si
ciara
ciara
Admin

Lokacija : zagorje moje zeleno !
Goat

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by mDEA pet lis 03 2008, 10:27

kad imaš sve novo onda se uvijek čini uredno :lovin:
mDEA
mDEA
carica

Lokacija : ispod refinerije
Tiger

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by Gost pet lis 03 2008, 11:12

mDEA , prekrasno, baš kako se i meni sviđa.

Mi ćemo u potkrovlju (ogroman tavan ) praviti novu spavaću sobu ali ostaje sve za proljeće.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by ciara pet lis 03 2008, 16:25

Dea ovo u dnevnoj sobi imaš jedan prozor koji ide od poda i gore na koso , ono tamo iza trosjeda?

imaš samo ove krovne prozore ili imaš i kučice

ja sam mislila samo prozore normalne na zidu pa u koso ali ali majstor kaže da će nam raditi ove kućice.inače on nam je frend i sad mi je glupo reći da ja tak neću alko
ciara
ciara
Admin

Lokacija : zagorje moje zeleno !
Goat

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by vila matovilka pet lis 03 2008, 16:29

ajme ciara meni s ekucice jako svidaju - nek ti napravi mansardu - tako d amozes normalno stat u tu kucicu a ne da ti bude ko krov....
i aj bi krovni prozor....
vila matovilka
vila matovilka
"meni je mDea idol"

Lokacija : ...you never know...
Snake

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by mDEA sub lis 04 2008, 18:42

ciara, da u dnevnoj imam prozor od poda do gore u koso i to je jedino glupo što smo napravili jer na tu kosinu ne možeš staviti zavjesu. sreća da smo bili pametni pa stavili mutno staklo, ja nakeljila veliki fikus i ajde.

ja imam samo 1 krovni prozor u ovoj maloj sobici (radnoj), a svi drugi su mi potpuno normalni jer smo ih stavljali malo dalje od kosine.
pa ako ti nećeš kućice, reci mu, a i to će te sigurno puno više koštati nego li obični prozori. i na kućice, mislim, je teško osmisliti zavjesu. tu ne ide klasična.
mDEA
mDEA
carica

Lokacija : ispod refinerije
Tiger

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by ciara sub lis 04 2008, 18:45

zavjese neću stavljati samo žaluzine, ma nemožeš s njim razgovarati taj naš majstor je lud

a nije te strah da ne padneš kroz taj prozor :roli: mislim ak se polupa staklo onak slučajno
ciara
ciara
Admin

Lokacija : zagorje moje zeleno !
Goat

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by mDEA sub lis 04 2008, 19:13

kroz koji prozor?
mDEA
mDEA
carica

Lokacija : ispod refinerije
Tiger

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by ciara sub lis 04 2008, 19:14

pa ovaj koji ide od poda
ciara
ciara
Admin

Lokacija : zagorje moje zeleno !
Goat

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by mDEA sub lis 04 2008, 19:24

to je samo staklena stijen (sorry, nisam napisala) koja se ne otvara, a i da se otvara, pala bi na terasu. moram ti poslikati sve da vidiš. :smiješno:
mDEA
mDEA
carica

Lokacija : ispod refinerije
Tiger

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by ciara sub lis 04 2008, 19:25

ok sad mi je lakše :ko ja?:
ciara
ciara
Admin

Lokacija : zagorje moje zeleno !
Goat

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by Gost sub lis 04 2008, 19:50

svaka kuca koja imalo drži do sebe trebala bi imati set ovih stolica...

http://www.tantrachair.com/positionguide.html

Gost
Gost


[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by sunce sub lis 04 2008, 19:59

valerius_cordus je napisao/la:svaka kuca koja imalo drži do sebe trebala bi imati set ovih stolica...

http://www.tantrachair.com/positionguide.html
:smiješno: :smiješno: :smiješno:
sunce
sunce
Pivopija
Pivopija

Rat

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by mDEA sub lis 04 2008, 19:59

val, išla otvoriti te tvoje stolice i u tom trenu jakov na vrata: MAMA....
mDEA
mDEA
carica

Lokacija : ispod refinerije
Tiger

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by Gost sub lis 04 2008, 20:01

mDEA je napisao/la:val, išla otvoriti te tvoje stolice i u tom trenu jakov na vrata: MAMA....

jakov je LEGENDA...

evo :to1: za Jakova :bump:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by Snjeza sub lis 04 2008, 20:02

val val :mrgreen:
Snjeza
Snjeza
Admin

Lokacija : selendra

[Vrh] Go down

uređenje stana - interijer, exterijer - Page 2 Empty Re: uređenje stana - interijer, exterijer

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.